Fotbal
West Ham v souboji o čtvrtou příčku podlehl Chelsea
Přímý souboj o čtvrtou příčku dopadl lépe pro Chelsea. Díky trefě Tima Wernera vyhrála na Olympijském stadionu 1:0. Tomáš Souček i Vladimír Coufal opět odehráli celé utkání.

Přímý souboj o čtvrtou příčku dopadl lépe pro Chelsea. Díky trefě Tima Wernera vyhrála na Olympijském stadionu 1:0. Tomáš Souček i Vladimír Coufal opět odehráli celé utkání.
Byl to souboj o přední příčky, na jaký jsou fanoušci anglické Premier League v aktuální sezoně zvyklí.
Hráči Hammers vstup do utkání vůbec nezvládli. S míčem na kopačkách se potkávali spíše sporadicky, brankové příležitosti si nevytvářeli vůbec.
Zato Blues tempo hry v první půli diktovali. V závěru první půle byli za svoji aktivitu odměněni. Šestou ligovou trefu si připsal Werner, díky ní šli svěřenci trenéra Thomase Tuchela do kabiny spokojenější.
Výkon domácích se po změně stran zlepšil. Souček a spol. přebrali otěže na své kopačky, brankových příležitost však nepřibývalo.
V 81. minutě přišla pro celek trenéra Davida Moyese citelná rána. Fabien Balbuena byl po zákroku na Bena Chilwella na základě důkladného přezkoumání systémem VAR vyloučen.
Souček ani Coufal svému celku k dalším cenným bodům nepomohli. Svými výkony však znovu nezklamali, i proto na hřišti strávili celých devadesát minut.
Chelsea se tedy před svého posledního soupeře dostala na rozdíl tří bodů. Hammers jsou aktuálně pátí.
Zdroj: Premier Sport

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil