Fotbal
VIDEO: Klikař Upamecano! Za faul na Haalanda dostal červenou, zachránil jej ale ofsajd
Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Bayernem měla být pouze formalitou díky třígólovému náskoku Citizens, jenže Bavoři se nevzdali. Obrovské štěstí měl ale Dayot Upamecano.


Odveta čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a Bayernem měla být pouze formalitou díky třígólovému náskoku Citizens, jenže Bavoři se nevzdali. Obrovské štěstí měl ale Dayot Upamecano.
Bayern věděl, že dohánět třígólový náskok Manchesteru City bude možná až nadlidský úkol. Zároveň ale tušil, že pokud se mu podaří vstřelit brzký gól, může se stát ještě všechno.
A Bavoři začali poměrně slušně, měli několik náznaků, největší šancí byl nájezd Leroye Saného, který mířil těsně vedle tyče.
Jenže hned za minutu mohlo být po zápase. Kevin De Bruyne vyslal do samostatného úniku Erlinga Haalanda, který uháněl sám na brankáře.
Dayot Upamecano mu ale skřížil nohu a zezadu jej fauloval. A jelikož zmařil jasnou gólovou příležitost, viděl po právu červenou kartu.
Jenže Manchester City se z přečíslení moc dlouho neradoval. Pomezní rozhodčí totiž odmával ofsajd a vše se tak bralo zpátky.
Červená se zrušila a míč měl Bayern. Upamecano si tak mohl obrovsky oddychnout, protože německý celek by třígólové manko v deseti doháněl už jen velmi těžko.
Přitom to byl právě Upamecano, který měl velký podíl na prohře v prvním duelu. Francouzský stoper působil velmi nejistě a ztratil míč před druhým, klíčovým gólem Citizens.
Zdroj: UEFA, Liga mistrů

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil