eSport
V4 Future Festival se vrací, nabídne 8 milionů korun a to nejlepší z Česka a Slovenska
Loni jej uspořádat možné nebylo, letos se ale svátek esportu pro státy Visegrádské čtyřky opět vrací! V4 Future Sports Festival proběhne letos na podzim a hlavní podporovanou hrou bude opět CS:GO.

Zdroj: Playzone
Loni jej uspořádat možné nebylo, letos se ale svátek esportu pro státy Visegrádské čtyřky opět vrací! V4 Future Sports Festival proběhne letos na podzim a hlavní podporovanou hrou bude opět CS:GO, ve kterém si minimálně jeden český a jeden slovenský zástupce zahraje o parádní prize pool ve výši 325 000 euro (přibližně 8 268 000 korun).
Žádné živé publikum do Budapešti bohužel zavítat moci nebude, CS:GO turnaj v rámci V4 Future Sports Festivalu ale i tak nabídne parádní podívanou v pohodlí domovů.
Klání o milionové odměny totiž spojí několik sfér světové scény – zástupce absolutní špičky, nejlepší lokální celky z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, spolu s nejlepšími týmy, které projdou kvalifikačním procesem, což se může týkat i dalších našich zástupců.
Než se tedy v nejbližších týdnech dozvíme něco o pozvánkách, všechny oči se upřou na kvalifikace. Ty se totiž kvapem blíží.
Ze všech koutů Evropy se na samotný V4 Future Sports Festival kvalifikují čtyři nejlepší týmy z osmičlenného International Cupu. A právě v něm jedno místo čeká na vítěze česko-slovenské kvalifikace.
Jak se tedy probojovat až do finále celé kvalifikační části? Vše vypukne dvěma otevřenými turnaji, které proběhnou 14. a 21. srpna. Z obou postoupí do uzavřené CZSK části nejlepší kvarteto. Z této osmičky jde do International Cupu jen samotný vítěz.

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil