Fotbalová reprezentace

Tomáši Vaclíkovi se ve Španělsku daří! V nedělním utkání s Villarealem udržel druhou nulu v řadě

Tomáš Vaclík vstoupil do svého nového angažmá ve velkém stylu. V dresu španělské Seville se mu daří, o čemž svědčí i to, že ze šesti odchytaných utkání dostal pouhé tři branky. Svou čtvrtou nulu přidal v nedělním ligovém utkání s Villarealem, které nakonec skončilo bezbrankovou remízou.

Dohromady musel Tomáš Vaclík s Villarealem zasahovat proti šesti střelám. Nejvíce se zapotil v 67. minutě, kdy skvělým zákrokem vyrazil střelu Carlose Baccy z bezprostřední blízkosti. Za zmínku stojí i zákrok z prvního poločasu, kdy český brankář prokázal výborné reflexy a vytěsnil tečovaný pokus Pabla Fornalse.

Ani Sevilla v otevřeném zápase neproměnila ani jednu ze svých brankových příležitostí, a tak zápas skončil 0:0. Další utkání je čeká ve čtvrtek v rámci předkola Evropské ligy a to proti Sigmě Olomouc.