Sparťan Rrahmani se činí i na mezinárodní scéně! Kosovu pomohl gólem, spolu s Krasniqim se dočkal pochvaly od trenéra

Sparťanská posila Albion Rrahmani se činí i na mezinárodní scéně. Kosovo v rámci druhého zápasu Ligy národů rozstřílelo Kypr čtyřmi góly, jeden přesný zásah zaznamenal také střelec pražského klubu. Útočník se dočkal pochvaly i od trenéra reprezentace.

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Sparťanská posila Albion Rrahmani se činí i na mezinárodní scéně
  • Kosovo v druhém zápase nového ročníku Ligy národů porazilo Kypr 4:0
  • Rrahmani se dočkal pochvaly také od trenéra reprezentace

Sparta si po letním přestupovém okně může mnout ruce. Jednou z letních posil je Albion Rrahmani, který nedávno zaznamenal debut v rudém dresu.

A to proti švédskému Malmö v rámci 4. předkola Ligy mistrů. Kosovský útočník pojistil postup Sparty do ligové fáze nejprestižnější klubové soutěže na světě, když po nahrávce Lukáše Haraslína zvýšil vedení svého týmu na 2:0.

A hned v následujícím utkání proti Hradci Králové skóroval znovu. V utkání sedmého kola Chance Ligy se asistencí podílel už na prvním gólu Haraslína, na konci poločasu poté zvýšil na 2:0.

Rrahmani tak už od začátku ukazuje, že pro letenské už nyní je velkou posilou a jedním z rozdílových hráčů na hrací ploše.

Stoupající formu nicméně potvrdil i na mezinárodní scéně. Proti Rumunsku v rámci Ligy národů odehrál čtyřiadvacet minut, přičemž prohru 0:3 už odvrátit nedokázal.

Rrahmani skóroval proti Kypru

V dalším zápase už ale přispěl k výhře Kosova proti Kypru. Jeho tým vstřelil celkem čtyři góly. V prvním poločase se dvakrát do listiny střelců zapsal Vedat Muriqi.

Toho však o poločase vystřídal právě Rrahmani. Důvodem byla obava z možného zranění. Na gól mu pak po startu druhého dějství stačily pouhé tři minuty.

„Někteří hráči dostali šanci a odpověděli na ni velice dobře. Ermal Krasniqi (26), Donat Rrudhani (25), ale také Albion Rrahmani zaznamenali v poslední době vzestup formy,“ uvedl po zápase kouč Franco Foda, jehož slova cituje také server inFotbal.

Zdroj: UEFA Liga národů, inFotbal, X