Souček svou šanci nevyužil, Kladiváři tak odjíždí z Divadla snů s prázdnou

West Ham nezvládl zápas na půdě Manchesteru United a po prohře 0:1 odjíždí do Londýna s prázdnou. Oba Češi odehráli kompletní porci devadesáti minut, Tomáš Souček se dokonce dostal k jedné střele.

Zdroj: West Ham United

Úvod zápasu byl z obou stran velmi opatrný, první střela v zápasu přišla až ve 25. minutě, kdy ve slušné pozici hlavou minul branku Marcus Rashford. Ve 37. minutě vypálil z dálky Mason Greenwood, Lukasz Fabianski si ale poradil.

Manchester si šel za úvodním gólem, ani druhá hlavička Rashforda však za zády polského gólmana neprošla. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhou půli otevřel úvodní gól zápasu. Centr od rohového praporku si našel Scott McTominay a hlavou propálil Fabianskiho. Branka byla nakonec posouzena jako vlastní, míč totiž tečoval Craig Dawson.

V 56. minutě už to mohlo být o dva góly, střelu Rashforda ale zblokoval Dawson. V 60. minutě se opět blýskl Fabianski, tentokrát zneškodnil střelu Bruna Fernandese z hranice vápna.

Minutu nato hlavičkoval na druhé straně Tomáš Souček, mezi tři tyče ale nezamířil. V 78. minutě měl pojistku na noze Greenwood, orazítkoval ale jen levou tyč.

Závěr zápasu už si Rudí ďáblové pohlídali a po výsledku 1:0 se vrací na druhé místo tabulky.

Zdroj: O2 TV Sport