Souček s Coufalem neproměnili své šance, West Ham přesto zvítězil 1:0

West Ham se posouvá na sedmé místo tabulky, zvládl totiž náročný zápas na půdě Sheffieldu United. O konečném výsledku utkání rozhodl gól Sébastiana Hallera z druhého poločasu. Tomáš Souček s Vladimír Coufal odehráli celý zápas.

Zdroj: whufc.com

První šanci zápasu měl ve třetí minutě George Baldock, Lukasz Fabianski se ale blýskl dobrým zákrokem. Následně převzali iniciativu hosté, do šance se ale dostali opět jen domácí, Oliver McBurnie však mířil jen do rukavic Fabianskiho.

První šanci hostí měl český reprezentant Vladimír Coufal, Aaron Ramsdale však jeho pokus výborným zákrokem zneškodnil. Ve 34. minutě se ve velké šanci ocitl druhý Čech v sestavě West Hamu Tomáš Souček, z voleje ale netrefil bránu.

Poslední šanci první půle měl opět McBurnie, jeho hlavičku však parádním zákrokem zneškodnil Fabianski. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Skóre utkání otevřel až v 56. minutě Sébastian Haller, když zpoza vápna poslal míč do pravé šibenice.

Domácí se ozvali v 68. minutě, David McGoldrick ale bránu přestřelil. Dvě minuty nato střílel opět Haller, tentokrát však bránu netrefil. V 73. minutě hlavičkoval ještě Declan Rice, orazítkoval však jen břevno.

Dvě minuty nato zazvonilo břevno i na druhé straně, tentokrát ho nastřelil McBurnie. West Ham už si poté ale závěr zápasu pohlídal a došel si pro výhru 1:0, což ho posouvá na osmou příčku.

Zdroj: Premier League