Souček přišel ke gólu jak slepý k houslím! Podívejte se na jeho devátý přesný zásah v sezóně

Tomáš Souček v Premier League válí. V nedělním zápase proti Arsenalu si připsal devátou přesnou trefu v probíhající sezóně.

Zdroj: West Ham United

Česká fotbalová reprezentace se bude moci v následujících utkáních spoléhat na záložníka v top formě. Nestává se příliš často, aby se některý z reprezentantů na srazu objevil v pozici nejlepšího střelce svého týmu.

Souček přesně v takové pozici do Prahy přijede. Za Kladiváře si v probíhajícím ročníku připsal již devět branek.

Tu poslední vstřelil Souček v rámci londýnského derby proti Arsenalu. V prvním poločase zápasu překonal Němce v brance soupeře a zvyšoval na 3:0. Je však třeba říci, že ke gólu přišel jako slepý k houslím.

Běžela 32. minuta, Vladimír Coufal z pravé strany centroval do velkého vápna Arsenalu. Na krásně zatočený „rohlík“ si naskočil Michail Antonio, mohutný útočník West Hamu. Přes bránícího se Davida Luize se prosadil k prudké hlavičce mířící těsně vedle Lenovy brány.

Do dráhy letu se doslova přimotal šestadvacetiletý Souček a holení ji lehce změnil. Balón zapadl za tyč brány a třepotal se v síti.

Hráči domácího týmu se však příliš neradovali, nebyli si totiž jisti, zda Souček nestál v offsidu. Nebylo tomu tak, naštěstí pro českého reprezentanta a jeho tým.

Jen o pár minut později se Souček podobně přimotal do dráhy letu střely i na druhé straně hřiště. Tentokrát však hráčova teč znamenala, že jeho klub inkasoval. Záložník tak u svého jména bude mít připsán nejen gól vstřelený, ale i gól vlastní.

Zdroj: West Ham United, Livesport, Twitter