Chance Liga
Slavia akutně řeší problém s trávníkem. Po duelu s Dniprem jej vymění, duel s Baníkem se stihne
Slavia v neděli porazila Zlín 2:1, ale byl to katastrofální trávník, o kterém se nejvíce mluvilo. Vedení ihned zaalo řešit, co s tím, a našlo řešení. Hned po zápase s Dniprem bude vyměněn.

Slavia v neděli porazila Zlín 2:1, ale byl to katastrofální trávník, o kterém se nejvíce mluvilo. Vedení ihned zaalo řešit, co s tím, a našlo řešení. Hned po zápase s Dniprem bude vyměněn.
Sešívaní se vždy pyšnili jedním z nejlepších trávníků v republice. Jenže když po sezóně došlo k výměně, tak jako se děje každý rok, nastal problém. Nový trávník totiž ani po sedmi týdnech od položení nezakořenil.
Na hřišti se tak tvořili velké drny, hráčům míč odskakoval, trávníkáři hrůzou nespali a během zápasu se Zlínem dokonce v přerušené hře vbíhali na hřiště a zadupávali drny.
Ihned po zápase se začalo řešit, co s tím. Šéf představenstva Jaroslav Tvrdík informoval, že Slavia trávník v nejbližším možném termínu vymění, jen zatím přemýšlí, kdy k tomu dojde. Chvíli se i řešilo, že by se kvůli výměně trávníku odložil duel s Baníkem, jenž je na programu 20. srpna.
Ligová asociace i Baník Ostrava byli ochotni Slavii vyjít vstříc, nakonec to ale nebude potřeba. „Za to jim nesmírně děkujeme, ale zápas odkládat nebudeme. Dokázali jsme najít rychlé řešení,“ uvedl Sport.cz ředitel strategické komunikace Slavie Jakub Splavec.
„Během pátku, soboty a neděle dojde k sundání trávníku a rekultivaci podloží. V pondělí, v úterý a ve středu dojde k položení nového. Objednán je speciální trávník z Německa. Dle dodavatele by se na něm čtvrtý den od pokládky mělo v klidu hrát,“ vysvětluje Splavec.
Čtvrtý den vychází právě na Baník, bude to tedy rychlá akce, při které nesmí nic selhat. Jiná možnost už ale nebyla, Slavia by poté musela čekat až do reprezentační přestávky na konci září a ani tam by možná kvůli zápasu Ukrajiny nebyl prostor na výměnu.
Všichni ve Slavii teď budou doufat, že se nový trávník tentokrát chytne a nebude dělat problémy. Ty byly údajně způsobeny extrémními teplotami při pokládání trávníku.
Zdroj: Sport.cz

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil