Skvělý Jaroš! Gólman Liverpoolu vychytal Manchester United a připsal si i vynikající zákrok

Třiadvacetiletý gólman Vítězslav Jaroš uspěl na hostování ve Sturmu Graz a nyní dostává šanci v A-týmu Liverpoolu. V přípravě už nastoupil do druhého utkání a pomohl týmu kouče Arneho Slota k výhře nad Manchesterem United.

• Jaroš uspěl na hostování ve Sturmu Graz
  • Aktuálně se připravuje s Liverpoolem
  • Tomu pomohl k výhře nad Manchesterem United

Vítězslav Jaroš v létě roku 2017 opustil Slavii a odešel do akademie Liverpoolu. Tomu se zalíbil a postupně si vyzkoušel hostování v St. Patricks, Notts County a Stockportu.

V lednu tohoto roku si šel vyzkoušet hostování ve Sturmu Graz, které bylo nadmíru úspěšné. Jaroš chytal fantasticky a díky svým výkonům se dostal na EURO.

Do zápasu nenaskočil, ale Liverpool mu slíbil, že dostane šanci v A-týmu. Třiadvacetiletý brankář poprvé nastoupil v závěru července na poločas proti Realu Betis.

Gól nedostal a jeho Liverpool zvítězil 1:0. Pár dní na to Liverpool zdolal Arsenal, ale celý zápas odchytala jednička v podobě Irčana Caoimhina Kellehera.

Ten nastoupil i do zápasu s Manchesterem United, ale v poločase pustil na trávník Jaroše. Ani jeden neinkasovali a společně pomohli k výhře 3:0.

Jaroš si vysloužil od Livesportu známku 7,5 a v utkání předvedl jeden fantastický zákrok, když vychytal Scotta McTominaye.

Pokud bude v podobných výkonech pokračovat, je reálné, že v týmu zůstane. Plnit by mohl roli dvojky a teoreticky napodobit Matěje Kováře v Leverkusenu.

Zdroj: Livesport