Blog

Real po výborném výkonu jen remizoval s PSG

Real Madrid po sympatickém výkonu jen remizoval s PSG. Ještě v 80. minutě madridský velkoklub vedl o dvě branky, díky chybě v obraně a parádní trefě Sarabii ale musel brát bod za remízu.

Neymar

První šance utkání přišla v šesté minutě, hlavičkující Ramos ale mířil nad. Hosté se ozvali v minutě jedenácté, ani Icardimu se nepodařilo trefit prostor mezi tyčemi. Aktivní Icardi se o tři minuty později dostal do slušné šance, hlavou však mířil opět nad.

V 17. minutě domácí otevřeli gólový účet, po pohledné kombinaci došlo na chytrý pas Valverdeho, jenž našel Isca. Ten ale v ložené šanci trefil jen tyč, naštěstí pro madridské se kulatý nesmysl odrzil přímo k Benzemovi, jenž ho jen doklepl do sítě.

Ve 28. minutě vypálil Toni Kroos, Navas si situaci protentokrát pohlídal. Toni to zkusil i v minutě čtyřiatřicáté, Navas si znovu poradil, ikdyž nadvakrát. Ve 37. minutě dal o sobě poprvé vědět Mbappé, jeho pokus ale zlikvidoval Courtois.

Právě Courtois těsně před koncem první půle fauloval poblíž pokutového území, video nakonec rozhodlo že celé situaci předcházel faul na Marcela. Poločasové skóre tedy znělo 1:0 pro domácí.

Druhý poločas načal Marcelo, jenž perfektní nahrávkou vyslal do šance Benzemu, toho na poslední chvíli vychytal Navas. Madridští i nadále dominovali, do šance se ale dostali hosté, v 57. minutě mířil mimo Meunier.

Výborně hrající Marcelo vymyslel v 62. minutě chytrý pas na Isca ale znovu zklamal brankář Navas. V 79. minutě už Marcelova nahrávka byla gólová, naskočil si na ní Karim Benzema a hlavou poslal svůj tým do dvoubrankového vedení.

Dvě minuty nato už to ale znovu bylo o gól, když se Courtois nepohodl s obráncem a Mbappé už jen dorazil míč do sítě. A o další dvě minuty později PSG vyrovnalo, do míče se totiž parádně opřel střídající Sarabia a vymetl šibenici.

V nastavení ještě Modrič vybojoval standartní situaci, ke které se postavil Gareth Bale, jeho jedovatý pokus avšak skončil jen na tyči a Real se po sympatickém výkonu musel spokojit s bodem. Je tedy jisté že Paříž postupuje z prvního a Real z druhého fleku.