Fotbal
Příběh jako ze školních lavic! Fanoušek Newcastlu čekal 25 let, než se jeho tým dostal do finále anglického poháru. Vstupenky na zápas mu ale sežral pes
Neuvěřitelný příběh fanouška Newcastlu, jemuž vstupenky na dnešní finále poháru jeho milovaného klubu s Manchesterem United, sežral jeho pes.

Neuvěřitelný příběh fanouška Newcastlu, jemuž vstupenky na dnešní finále poháru jeho milovaného klubu s Manchesterem United, sežral jeho pes.
Příběh jako ze školních lavic. Jako školák, který zapomněl svůj domácí úkol, se musel cítit fanoušek Newcastlu, když v úvodu týdne přišel k pokladně londýnského svatostánku ve Wembley.
Zdá se to jako vymyšlený příběh, nicméně tento se opravdu stal. 25 let čekal fotbalový fanoušek na to, až se jeho milovaný klub Newcastle United dostane do finále anglického poháru.
Sen se stal skutečností a již o malou chvíli se jeho klub střetne ve finále Carabao Cupu proti favorizovanému Manchesteru United.
Když se Alan Curling dozvěděl od vedení klubu, že 97 % míst na finále uvedeného zápasu ve Wembley získají permanentkáři, propadal panice. Nicméně se zapojil do soutěže klubu o lístky na velkolepé finále a lístky na vysněný zápas vyhrál.
Když ale přišel z domácího zápasu Newcastlu, ve kterém jeho tým prohrál s Liverpoolem v poměru 0:2, čekala jej doma ještě větší pohroma než ztráta bodu s favorizovaným týmem Jürgena Kloppa.
Na podlaze svého bytu totiž našel právě roztrhaný lístek na finále Carabao Cupu. Pachatel byl jasný. Bylo to jeho 11měsíční štěně zlatého retrívra, které si pochutnalo na jeho snové výhře.
Zarytý fanda vzal situaci s úsměvem a sdílel svůj příběh na sociálních sítích. To se později ukázalo jako geniální tah. Když totiž odcestoval do Londýna, aby na pokladně před dějištěm finálového klání ve Wembley sdělil mladé dámě za okýnkem svůj příběh, právě jeho sdílený příspěvek mu pomohl v jeho prekérní situaci.
V zadní místnosti pokladny se totiž zjevil chlapec, který jeho příspěvek zaregistroval a fanoušek se tak na svůj vysněný zápas podívá. Bude mít neuvěřitelný příběh pro fanouška šťastný konec i po fotbalové stránce?
Zdroj: Talksport

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil