Naštvaný Ronaldo! Al-Nassr schytal ve finále saúdského superpoháru pořádný výprask, hvězdný Portugalec obvinil své spoluhráče

Cristiano Ronaldo byl po zápase saúdského superpoháru pořádně naštvaný. Jeho Al-Nassr totiž podlehl Al-Hilalu 1:4, přičemž soupeř týmu portugalské legendy čtyřikrát gólově udeřil během pouhých 17 minut. Po utkání tak CR7 ihned odešel do kabin bez převzetí stříbrné medaile.

• Al-Nassr v saúdském superpoháru podlehl Al-Hilalu 1:4
  • Soupeř týmu portugalské legendy hned čtyřikrát gólově udeřil během pouhých 17 minut
  • Cristiano Ronaldo byl pořádně naštvaný, po utkání ani nepřevzal stříbrnou medaili

Tohle byl zápas, který si hráči Al-Nassru za rámeček rozhodně nedají. Vše přitom vypadalo dobře. Svěřenci trenéra Luíse Castra měli poměrně dobrý vstup do utkání saúdského superpoháru. Gólu se však fanoušci dočkali až na konci první půle.

A byl to Cristiano Ronaldo, jenž po přihrávce Abdulrahmana Ghareeba do pokutového území uklidil míč do sítě, konkrétně do pravého dolního rohu soupeřovy brány.

Jenže po startu druhého dějství se to Al-Nassru všechno rozsypalo jako domeček z karet. Al-Hilalu stačilo pouhých 17 minut pro to, aby nejen vyrovnali či otočili skóre zápasu ve svůj prospěch, ale aby svého soupeře zdevastoval.

V 55. minutě se prosadil bývalý hráč Lazia Řím Sergej Milinkovič-Savič. Poté dvakrát skóroval někdejší hráč Fulhamu Aleksandar Mitrovič, no a v 72. minutě toto veledílo dokonal Brazilec Malcom.

Hotovo, vymalováno. Hvězdný Ronaldo pak za velmi špatný vstup do druhého poločasu obvinil své spoluhráče, kteří podle gestikulace slavného Portugalce jednoduše zaspali.

Ronaldo se po zápase nezdržoval…

Králem saúdského superpoháru se tak stal Al-Hilal, tým okolo Ronalda do konce utkání už ani nedokázal alespoň korigovat skóre zápasu.

Al-Nassr tedy prohrál 1:4. Ronaldo byl po skončení finále saúdského superpoháru tak naštvaný, že se ihned odebral do kabin, nepřevzal tak ani stříbrnou medaili.

Aktivní portugalská legenda doposud za Al-Nassr naskočila do 66 soutěžních zápasů, ve kterých nastřílela 60 gólů. Nový ročník Saudi Pro League odstartuje jeho tým 22. srpna, a to duelem s Ar-Raed.

Zdroj: Saúdský superpohár, X