Premier League
Manchester United si poradil s Readingem a postupuje tak do osmifinále FA Cupu
Red Devils vyhráli i svůj pátý zápas pod novým trenérem a mohou se tak těšit z postupu do osmifinále FA Cupu. Statistiky hrály sice ve prospěch druholigového Readingu, ale gólově se prosadil pouze domácí celek.
Vypadá to, že Rudí Ďáblové se po nástupu trenéra Solskjaera zlepšují a vyhráli i svůj pátý zápas pod novým koučem, konečně i s čistým štítem.
První gól vstřelil Juan Mata z pokutového kopu ve 22. minutě. Brankáře hostů poslal do druhé strany a stav utkání tak byl 1:0.
Ještě v nastavení prvního poločasu jsme se dočkali další změny skóre, znovu se o gól postarali hráči Manchesteru. Po výborné nahrávce Alexise Sáncheze si Romelu Lukaku obehrál bezmocného brankáře a do šaten se šlo za stavu 2:0.
Ve druhém poločase už jsme se dalšího gólu nedočkali a z postupu se tak mohli radovat hráči domácího Manchesteru United, kteří se tak můžou těšit na dalšího soupeře.

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil