Fotbal
Liverpool má náhradu za Maného! Na hrotu ho nahradí nově příchozí Nuñez
Liverpool se dočkal své první letní posily. Na Anfield zavítá 22letý Uruguajec Darwin Nuñez, který by měl být náhradou na hrotu za Sadia Maného.


Liverpool se dočkal své první letní posily. Na Anfield zavítá 22letý Uruguajec Darwin Nuñez, který by měl být náhradou na hrotu za Sadia Maného.
V Premier League se teď s novými přestupy vůbec nešetří. Po tom, co včera Manchester City oficiálně představil Erlinga Haalanda jako svou nejnovější posilu, Liverpool dlouho nezahálel.
Darwin Nuñez byl na trhu mezi útočníky horkým zbožím, kromě Liverpoolu o něj stál i Manchester United.
187 centimetrů vysoký Uruguayec je na svou výšku nadstandardně technicky vybavený, to mu však ani zdaleka neubírá na jeho zabijáckých schopnostech.
Liverpool se musí vypořádat s odchodem Sadia Maného, který sice zatím není oficiální, ale Senegalec už se jasně vyjádřil, že v Liverpoolu pokračovat nehodlá. Spekuluje se tak o jeho přestupu do mnichovského Bayernu.
Renomovaný server Transfermarkt odhaduje, že Liverpool zaplatil Benfice za 22letého Uruguayce 75 milionů Eur.
Nuñez vstřelil v minulém ročníku portugalské ligy 26 gólů v 28 zápasech s fenomenální statistikou jednoho gólu na 78 odehraných minut. Neztratil se však ani v Lize mistrů, kde vsítil šest branek, z čehož byly dvě do sítě Liverpoolu.
Zdroj: Liverpool FC

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil