Ladislav Krejčí si znovu nezahrál. Jeho Girona dostala od Barcelony pořádný výprask

Takhle se Girona na Ligu mistrů naladit nechtěla. V domácím prostředí padla s Barcelonou vysoko 1:4, přičemž rozhodnuto bylo po 37 minutách. Ani minutu opět neodehrál Ladislav Krejčí.

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Dani Olmo se trefil ve třetím zápase v řadě
  • Krejčí se do hry nedostal, přestože Girona pětkrát střídala
  • Barcelona je nadále stoprocentní

Barcelona začala aktivně, první dvě šance zahodili Lamine Yamal a Jules Koundé. Po desetiminutovce jasné podívané se obraz hry vyrovnal a do hry se začali dostávat i domácí, kteří loni Barcelonu porazili.

Ale měli pouze jednu šanci, kterou defenziva hostů zažehnala. Následně se sice mýlil i na druhé straně Robert Lewandowski, ve 30. minutě už však Katalánci slavili, když se do balónu opřel Lamine Yamal.

A o sedm minut později slavil podruhé. Tentokrát se do míče opřel na hranici vápna a trefil prostor u levé tyče. V závěru první půle už stihla Girona jen vybojovat penaltu, kterou ale hlavní sudí po zhlédnutí opakovaného záběru odvolal.

Do kabin se tak šlo za jasného vedení Barcelony 2:0. A po výměně stran bylo pro papírového outsidera rychle ještě hůř, hned ve 47. minutě se prosadil Dani Olmo a v podstatě tak ukončil naděje domácích na bodový zisk.

Poté svou další šanci znovu zahodil Lewandowski, mrzet ho to však nemuselo, protože se pár minut poté prosadil záložník Pedri. Čestného zásahu se v 80. minutě dočkali i domácí, když hlavou snížil Christian Stuani.

Šest minut nato si Barcelona závěr zbytečně zkomplikovala, když se nechal vyloučit útočník Ferran Torres. Gironu už to ale pořádně do zápasu nevrátilo, soupeř dohrál závěr naprosto zkušeně. Barcelona je tak po pěti kolech stoprocentní, naopak Girona má jen sedm bodů.

Zdroj: LaLiga, Nova Sport