Fotbal
Které týmy odmítly účast v Superlize?
Superliga slibuje svým účastníkům obrovské prémie. Z patnácti stálých týmů je doposud obsazeno dvanáct míst. Která mužstva příležitost velkého zisku odmítla?

Superliga slibuje svým účastníkům obrovské prémie. Z patnácti stálých týmů je doposud obsazeno dvanáct míst. Která mužstva příležitost velkého zisku odmítla?
Účast v evropské Superlize oznámilo prozatím 12 klubů. Nechybí mezi nimi Manchester United, Manchester City, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Tottenham, Atlético Madrid, Barcelona, Real Madrid, AC Milán, Inter Milán a Juventus.
K dispozici jsou ještě tři volné pozice, které budou mít jistotu účasti v každé sezoně. Dalších pět celků se mezi fotbalovou elitu podívá díky úspěchu v kvalifikaci.
Některé týmy ovšem účast v Superlize odmítly. Jedná se hned o čtveřici čtvrtfinálových účastníků letošního ročníku Ligy mistrů – Bayern Mnichov, Borussii Dortmund, PSG a Porto. Zapomínat ovšem nesmíme ani na RB Lipsko, tým založený v roce 2009.
„Děkujeme klubům, zejména německým a francouzským, které se odmítly přihlásit. Vyzýváme všechny milovníky fotbalu, příznivce a politiky, aby se k nám připojili v boji proti takovému projektu, pokud by měl být oznámen,“ stálo v oficiálním prohlášení UEFA.
Nechme se tedy překvapit, jak se celá situace vyvine. Více informací bychom se měli dozvědět v následujících hodinách či dnech.
Zdroj: UEFA

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 2 dny
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil