Koubkovi došla trpělivost s gólmanem Tvrdoněm! Bylo to moje rozhodnutí, přišel prostě čas pro Martina Jedličku, vysvětlil poločasové střídání

Marián Tvrdoň dostal v brance Viktorie šanci po zranění jedničky Martina Jedličky. Příležitost dostal i proti Slavii, ale po poločase jej vystřídal právě Jedlička. Trenér Miroslav Koubek nebyl spokojený s jeho výkonem a v brance jej nejspíše nějaký ten čas neuvidíme.

• Marián Tvrdoň v poločase se Slavií střídal
  • Nahradil jej Martin Jedlička
  • Koubek vysvětlil své rozhodnutí

Na začátku srpna se po zranění jedničky Martina Jedličky dostal do branky Marián Tvrdoň. Ten už několikrát ukázal své kvality, ale také nevyrovnanost výkonů. V úvodních zápasech zářil a v brance setrval i poté, co se jeho kolega uzdravil.

Naskočil tak i do důležitého zápasu na Slavii, avšak první půle mu nevyšla a příležitost k nápravě už nedostal. Trenér Miroslav Koubek se jej rozhodl vystřídat a zdá se, že už se do branky zase nějaký ten čas nepodívá.

„Chtěl jsem mu pomoct. Viděl jsem, že není ve své kůži, ale nezvládli jsme to jako celek. My jsme byli ti, kteří měli příliš velký respekt,“ řekl Koubek na tiskové konferenci.

„Bylo to moje rozhodnutí, přišel prostě čas pro Martina Jedličku, který chytal výborně,“ dodal Koubek. Jedlička už gól nedostal a Viktoria nakonec padla 0:3.

Aktuálně na Slavii ztrácí pět bodů, na Spartu dva. Úřadující mistr ale odpoledne narazí na Dynamo České Budějovice, největšího kandidáta na sestup z ligy.

Co se týče Viktorie, ta už ve čtvrtek vstoupí do Evropské ligy, a to zápasem na Eintrachtu Frankfurt. A právě v tento zápas bude potřeba, aby týmu zachytal brankář.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň