Kane dal penaltový hattrick, k tomu přidal gól navíc. Bayern zdolal Dinamo Záhřeb 9:2

Takovou demolici si Bayern nemaloval snad ani v těch nejlepších predikcích. Mnichovští přejeli chorvatské Dinamo Záhřeb vysoko 9:2, hned čtyřmi góly se pod to podepsal Harry Kane. Z toho tři branky dal z penalty.

Získejte zdarma až 500Kč zdarma za regitraci

• Bayern v posledních dvou utkáních nasázel 14 gólů
  • Dinamo Záhřeb zápas absolutně nezvládlo
  • Olise dal při debutu dva góly

Bayern začal aktivně, ve druhé minutě zahodil šanci Jamal Musiala. V deváté minutě dal bavorský gigant, konkrétně Serge Gnabry, dokonce gól, který ale kvůli ofsajdu neplatil.

V 19. minutě se ale mohl celek z Mnichova radovat. Po faulu hlavní sudí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Harry Kane. Domácí nadále tlačili a ve 33. minutě podruhé udeřili, týmovou akci zakončil parádním volejem Raphael Guerreiro.

A o pět minut později bylo rozhodnuto, když po rohovém kopu nechytatelně udeřil Michael Olise. Bayern tak šel do kabin s pohodlným náskokem 3:0, který se ale rychle po výměně stran zúžil.

Střelou k levé tyči se totiž ve 49. minutě blýskl Bruno Petkovič a jen minutu po něm snížil na 3:2 Takuya Ogiwara. Bayern každopádně nezpanikařil a v 57. minutě opět zvýšil, z dorážky slavil znovu Kane.

A tři minuty nato Kane zkompletoval hattrick, znovu to bylo z dorážky. Ale neradoval se dlouho. Kvůli ofsajdu trefa nebyla uznána. Minutu poté však udeřil podruhé Olise a rázem to bylo 5:2.

Posléze se ještě dvakrát trefil Harry Kane z penalt a ukázal, že je zkrátka pravý kanonýr. Demolici dokonali na 9:2 svou silnější levačkou Leroy Sané a po něm Leon Goretzka.

Zdroj: Nova Sport, UEFA