Chance Liga
Jablonec vs. Mladá Boleslav: Preview a tipy na sázení
V rámci předehrávky 20. kola Fortuna ligy čeká domácí Jablonec hostující Mladá Boleslav. Jak by zápas měl vypadat a na co se vyplatí vsadit?

V rámci předehrávky 20. kola Fortuna ligy čeká domácí Jablonec hostující Mladá Boleslav. Jak by zápas měl vypadat a na co se vyplatí vsadit?

Důležitým faktorem samotného zápasu bude terén, který poskytne jablonecká Střelnice. Jablonec je sice v tabulce daleko před středočeským celkem, ale má za sebou dvě porážky a na domácím hřišti neabsolvoval zápas téměř měsíc.
Tým z města automobilů zase dvakrát remizoval a v jeho barvách se rozehrál rodák z České Lípy Tomáš Ladra, který ještě na podzim působil právě v dresu Jablonce.
Bookmakeři jasně favorizují domácí Jablonec, který by sice domácí zápas měl zvládnout, ale vypsaný kurz neodpovídá pravděpodobnosti jeho výhry a je značně podhodnocený.
V ofenzivních statistikách jasně dominují domácí, i když při bližším pohledu zjistíme, že za celou sezónu mají pouze o 12 střel na branku více než hostující Mladá Boleslav, která se potací v sestupových vodách.
V průměrné kontrole míče jsou oba týmy téměř totožné a nevyznávají hru založenou na jeho držení, Jablonec má míč v průměru míč na svých kopačkách 48 % zápasů, Mladá Boleslav 47,2 %.
Oba týmy trénují velezkušení trenéři Petr Rada a Karel Jarolím, kteří vyznávají praktický fotbal.
Co oba týmy značně odlišuje, je kvalita defenzivní řady. Boleslav má hrozivý průměr obdržené branky na zápas (1,8), tady jsou jablonečtí o dost lepší (1,2). Hosté si v defenzivní činnosti musejí dávat pozor na svojí pravou stranu, z které inkasovali už 11 gólů.
Hodně statistických ukazatelů jinak ukazuje na hodně vyrovnaná a podobná čísla obou týmů. Oba týmy patří k nejméně trestaným a faulujícím v lize, což by však na těžkém terénu nemuselo platit.

-
Bojové sportypřed 3 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 13 hodin
Sparta nevyprodala pohár s Plzní, fanoušci nechápou ceny lístků. To vyjde levněji zajet do Německa, stěžují si
-
Hokejpřed 3 dny
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 4 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou