I ve 37 letech je platný! V Anglii slaví návrat Vardyho do ligy

Král Jamie Vardy je zpátky! Milovník piva a cigaret se po návratu Premier League uvedl gólem, který Leicesteru zařídil bod proti Tottenhamu. Fanoušci Foxes berou výsledek 1:1 jako výhru.

Přestože v komentářích na sociálních sítích Leicesteru převažují pozitivní názory, fanoušci Foxes nemohou přehlížet fakt, že při troše smůly mohlo být po prvním poločase po zápase. Spurs měli drtivý tlak, za prvních 11 minut stihli pět rohových kopů.

Red Bull nakopl nejen Vardyho

Po výměně stran ale na hřiště naběhly úplně jiné lišky. Postupně hru vyrovnali a dokonce favorita přehrávali. Přestože kamery po příchodu ze šaten zachytili pouze Jamieho Vardyho s Red Bullem v ruce, plný energie byl celý tým.

„Chutná to jako výhra. Druhý poločas ukázal potenciál do dalších zápasu. Z týmu byla cítit dobrá energie,“ napsal v lajkovaném komentáři pod facebookový příspěvek Leicesteru fanoušek Jonathan.

Domácí si největší tlak vytvořili kolem 60. minuty, kdy vedle gólu mohl Vardy udeřit ještě jednou. Skvěle ho ale vychytal Guglielmo Vicario, což asi zařídilo alespoň bod Tottenhamu. Spurs byli totiž po výměně stran bezradní.

Fajn pro celou ligu

Návrat lišek se ziskem bodu nadšeně sledovala celá Premier League. Vardy je na Britských ostrovech respektovaná osoba, je to nejlepší střelec historie, pokud počítáme pouze zásahy po dovršení 30 let.

„Leicester je zpátky, Vardy je taky zpátky. Super to vidět znovu,“ radoval se uživatel Pascal.

Lišky navzdory získanému bodu musejí zůstat pokorné. Konkurence je letos v lize opravdu nabitá, papírově v ní není vyloženě outsider. Bod proti Spurs se jednoznačně počítá, ale první půle je vztyčeným varovným prstem.

Zdroj: Premier League, Facebook – Leicester City