Chance Liga
Další bývalý slávista do Indonésie? Po Kúdelovi a Krmenčíkovi míří do Persije i Júsuf Hilál
Indonésie není zrovna fotbalově vyspělou zemí, nyní se ale tým Persija Jakarta snaží povědomí o něm poměrně vylepšit. A dělá to i pomocí fotbalistů, jenž nastupovali za Slavii. Nyní do klubu míří již třetí hráč, a to Júsuf Hilál.

Indonésie není zrovna fotbalově vyspělou zemí, nyní se ale tým Persija Jakarta snaží povědomí o něm poměrně vylepšit. A dělá to i pomocí fotbalistů, jenž nastupovali za Slavii. Nyní do klubu míří již třetí hráč, a to Júsuf Hilál.
Tým Persija Jakarta nebyl před pár měsíci v České republice příliš známý. Nyní ale už je, a to díky Ondřeji Kúdelovi a Michaelu Krmenčíkovi.
Oba budou v Indonésii nastupovat za tento celek, který tentokrát na posilách a jejich mzdách rozhodně nešetřil. Nyní to navíc vypadá na to, že do klubu zamíří další bývalý slávista.
Řeč je o Júsufu Hilálovi, devětadvacetiletém útočníkovi, kterému měla v létě vypršet smlouva ve Slavii. Pokud se tedy nic nezměnilo, hráč je nyní volný.
I v Asii mají limit na počet zahraničních hráčů, v týmu tak mohou být pouze tři Evropané. Těmi jsou Kúdela, Krmenčík a Hanno Behrens, zkušený německý záložník, jenž v minulé sezoně nastupoval za Rostock.
Toho klub oznámil teprve dopoledne, ovšem s posilováním nekončí. Hilál je z Bahrajnu, pravidlo se na něj tak nevztahuje a mohl by si tím pádem zahrát v útoku po boku Krmenčíka.
Jednání by měla probíhat, ovšem spekulace směrem do indonéského celku není snadné rozšifrovat, jelikož se díky jedné spustí dalších sto.
Zdroj: Persija Jakarta, Livesport

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 24 hodin
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil