Choras se potřebuje uvolnit. Nadávkami mu nepomůžeme, zní z tábora fanoušků Slavie

Dominance od první minuty a jasná výhra 4:0. Slavia zareagovala na remízu v Uherském Hradišti jasným vítězstvím, navzdory dobrému výsledku i výkonu však její fanoušci řeší i negativa.

Sešívaní utkání rozhodli v podstatě v prvních deseti minutách. Ze zásahů Davida Douděry a Daniela Fily se České Budějovice nedokázaly oklepat, Slavia si zbylý čas hrála a postupně přidala další dva góly.

Cokoli jiného by byl průšvih

Debakl ze strany favorita se očekával, zvláště když Slavia měla po úvodním kole co napravovat. Týmy jako Budějovice odjíždějí z Fortuna Areny se čtyřmi nebo více góly pravidelně, i tentokrát mohlo padnout branek i šest nebo sedm.

„Půjdu proti proudu, ale tenhle soupeř není měřítko. Až takhle budeme hrát i venku, budiž. Proti druholigovému soupeři povinná střelnice, nicméně nebýt rychlých gólů, tak by to bylo zase trápení. Standardní situace třeba opět nic,“ napsal v lajkovaném komentáři pod facebookový příspěvek Slavie fanoušek Marek.

Pravdou je, že Slavii poslední tři sezony nevyrovnanost domácích a venkovních výkonů pokaždé stála titul. Výkon na Slovácku to jen potvrdil, na druhou stranu šlo o první ostrý zápas, který je zkrátka vždy těžký.

Chorý potřebuje gól

Opět až během druhého poločasu nastoupil Tomáš Chorý. I tentokrát ukázal několik dobrých věcí, ve vápně však neměl potřebné štěstí, aby se k němu dostaly míče od spoluhráčů. Několikrát měl hlavu v rukou, protože centr letěl jinam.

„Už přeji góla Chorasovi, aby se trochu uvolnil. Ať se mi to líbí nebo ne, je teď hráč Slavie a fanoušci by ho měli podpořit. Nadávkami a podobnými věcmi nepomůžete jemu ani týmu,“ napsal fanoušek Dominik.

Narážel tím na fakt, že někteří fanoušci Slavie bučeli při nástupu Chorého na hrací plochu a následně i při jeho dotecích s míčem. K rychlejší aklimatizaci by mu rozhodně pomohl rychlý gól, pokud možno co nejvíce důležitý.

Zdroj: Facebook