Bundesliga

Bayern Mnichov remizoval s Frankfurtem po napínavé přestřelce 3:3! Hvězdný Kane se příliš neukázal

Bayern Mnichov narazil na Eintracht Frankfurt v napínavém zápase, který skončil remízou 3:3. Oba týmy ukázaly útočnou sílu a nevzdaly se až do samotného závěru, kdy Frankfurt vyrovnal v nastavení.

• Bayern otevřel skóre, ale Frankfurt se dostal zpět do zápasu díky efektivním protiútokům
  • Utkání nabídlo napínavý průběh se čtyřmi góly už do přestávky
  • Frankfurt vyrovnal v samotném závěru, když se Omar Marmoush trefil v nastavení

V 6. kole německé Bundesligy narazil Bayern Mnichov na Eintracht Frankfurt, kde se zrodila dramatická remíza 3:3. Zápas přinesl mnoho vzrušujících momentů a oba týmy měly šance na vítězství. Nakonec však utkání skončilo dělbou bodů a Bayern zůstal na čele tabulky.

Utkání začalo ve vysokém tempu a Bayern Mnichov si rychle vytvořil tlak. Již po několika minutách se dostali do vedení díky brance Minjae Kima, který využil chaos v obraně Frankfurtu. Zdálo se, že hráči po boku Harryho Kanea mají zápas pod kontrolou, ale domácí Eintracht se nevzdával a rychle odpověděl gólem Omara Marmoushe po rychlém protiútoku.

Efektivní Frankfurt na protiútoku

Frankfurt ukázal svou nebezpečnost z protiútoků, což bylo patrné i při jejich druhém gólu. Hugo Etikité proměnil šanci po další rychlé akci a domácí se tak dostali do vedení. Bayern, přestože měl většinu zápasu míč na kopačkách a vytvářel si více šancí, musel dvakrát dotahovat skóre.

Bayern se nenechal dlouho zaskočit a ještě před poločasem stihl srovnat díky brance Dayota Upamecana. Během prvního poločasu byly k vidění hned čtyři góly, což přineslo divákům velmi atraktivní podívanou.

Bayern opět ve vedení

Ve druhém poločase se zdálo, že Bayern znovu přebírá kontrolu nad zápasem. Michael Olise skóroval po přihrávce od Harryho Kanea a jeden z nejlepších týmu v Německu na dlouhou dobu vedl 3:2. Hráči nadále tlačili, ale Frankfurt se bránil srdnatě a brankář Kauã Santos předvedl několik skvělých zákroků, kterými držel svůj tým ve hře.

V závěrečných minutách Bayern hledal definitivní pojistku, ale Frankfurt se neustále držel ve hře. Ve čtvrté minutě nastavení přišel rozhodující moment, kdy Omar Marmoush svou druhou brankou srovnal na konečných 3:3. Bayern už neměl čas na odpověď a musel se spokojit s remízou, přestože byl po většinu zápasu lepším týmem.

Pro Harryho Kanea, nebyl tento zápas typický. Přestože asistoval u třetího gólu, zůstával v pozadí, což bylo překvapivé vzhledem k jeho dosavadním výkonům v sezóně. Obrana Frankfurtu dokázala dobře eliminovat jeho hlavní přednosti, což byl jeden z faktorů, proč Bayern nedokázal zápas dotáhnout do vítězného konce.

O čelo tabulky se dělí hned dva týmy

Navzdory remíze se Bayern udržel na prvním místě Bundesligy spolu s konkurenčním Lipskem. Oba mají v současné době 14 bodů po šesti odehraných kolech. Po reprezentační pauze čeká Bayern další ligový soupeř, VfB Stuttgart, zatímco Eintracht bude pokračovat v boji o lepší pozice ve středu tabulky.

Zdroje: Bayern Mnichov, Worldfootball