Fotbalová reprezentace
Lvíčata pouze remizovala s islandskou jednadvacítkou
Česká reprezentace U21 remizovala s Islandem U21 1:1. O branky se postarali Gudjohnsen a Ondřej Šašinka.
Lvíčata se mohla v 53. minutě dostat do vedení, Denis Granečný se uvolnil na levé straně, načež vystřelil. Islandský brankář Gunnarsson předvedl parádní zákrok, kterým vytáhl míč na roh.
V 66. minutě se Islanďané dostali do vedení. Centr Haukssona tečoval těsně před Jedličkou Gudjohnsen, se změnou trajektorie míče nemohl český gólman nic dělat. 1:0 pro Island.
Čeští reprezentanté rychle na inkasovaný gól odpověděli, v 72. minutě se ve vápně s míčem na noze ocitl hráč Baníku Ostrava Ondřej Šašinka, který propálil brankáře Islandu.
V základní sestavě nastoupily i takové hvězdy jakými jsou Michal Sadílek, nebo Václav Drchal, ale i přesto jsme nedokázali své islandské protivníky zdolat.

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil