Chance Liga
Je Tetteh na cestě do anglického Wolverhamptonu?
Benjamin Tetteh je ve Spartě útočníkem číslo jedna a anglický bulvární deník Daily mail přišel s informací, že se o ghanského hrotového útočníka zajímá Wolverhampton. Anglický klub má za hráče nabízet 11 milionů liber.
Tetteh se v probíhající sezóně prosadil ve Fortuna lize devětkrát z 19 zápasů a patří mezi tahouny sparťanské ofenzívy. Bývalý hráč Bohemians 1905 hraje za Spartu teprve od začátku sezóny 2018/2019 a po půl roce by mohl změnit angažmá. Minulý týden se o něj podle médií zajímal Galatasaray Istanbul, ale kvůli „nízké“ nabídce letenští tento přestup zamítli. Turecký klub měl nabízet 7 milionů liber.
Wolves se včera utkal s Manchesterem City, ale týmu Pepa Guardioly podlehl 0:3 a zůstal tak na jedenáctém místě. Nejlepším střelcem Wolverhamptonu je v sezóně 2018/2019 Raul Jimenez, který v Premier League zaznamenal sedm přesných zásahů.
Wolverhampton se také snažil získat Divocka Origiho z Liverpoolu, ale Jürgen Klopp nechce belgického útočníka uvolnit. Dalším forwardem, o kterého se Wolves zajímají, je Moritz Bauer ze Stoke City.
Jestli Tetteh opustí tým z Letné teprve půl roku od momentu, co se k němu připojil po odchodu z Bohemians 1905, se dozvíme v několika příštích dnech.

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil