V Chance Lize se pořádně červenalo! Ve dvou utkáních padlo 5 červených karet, potrestány byly všechny týmy

Odpolední zápasy Chance Ligy mnoho branek nenabídly, avšak k vidění bylo něco zcela odlišného. Ve dvou utkáních rozhodčí udělili celkem 5 červených karet, přičemž potrestáni byli hráči na obou stranách.

• V Chance Lize padaly červené karty
  • Ve dvou utkáních jich sudí udělili pět
  • Dvě z nich schytali hráči Pardubic

Odpolední program Chance ligy nám nabídl dva zajímavé duely. V tom prvním se utkaly Pardubice s Teplicemi. Oba celky potřebovaly body jako sůl, protože se očekává, že budou na konci sezony bojovat o udržení.

Pardubice chtěly naplno bodovat, ale šance jim výrazně snížil moment z 28. minuty, kdy přišly o Dominiqueho Simona. Čtyřiadvacetiletý Francouz obdržel dvě žluté karty během tří minut a šel předčasně do sprch.

V závěru poločasu jej následoval Tomáš Solil, který šlápl na ležícího soupeře a Dalibor Černý po VARu neměl jinou možnost, než mu udělit červenou kartu.

Teplice přesilovky nevyužily a v 57. minutě taktéž oslabili o jednoho hráče. Červenou viděl Michal Bílek, a to za druhou žlutou kartu. Už se zdálo, že si oba týmy odvezou bod, ale v 86. minutě proměnil pokutový kop Roman Čerepkai a vystřelil Teplicím výhru.

Ve druhém utkání hostilo Slovácko Karvinou. I zde se červenalo, už ve 22. minutě vyloučil rozhodčí napřímo obránce Stanislava Hofmanna, který vstřelil úvodní gól zápasu.

Karviná sbírala žluté karty ve druhé polovině první půle a jelikož Jaroslav Svozil viděl dvě, musel odejít za Hofmannem. Za Slovácko se poté ještě trefil Marek Havlík a Kahuan Vinícius už jen dokázal snížit na konečných 2:1.

Zdroj: Chance Liga