Chance Liga

Úspěch dělá své! Letná po třetí inkasované brance prořídla, na děkovačku zůstali jen věrní

Každy fotbalový fanoušek si přeje úspěch pro svůj klub. Na výhry se zvyká snadno, avšak když se daří dlouhodobě, nabalují se na klub i fanoušci úspěchu. Část z nich se v pátek objevila na Letné. Stadion Sparty po třetím inkasovaném gólu prořídl a na děkovačku s týmem setrvali pouze věrní.

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Sparta padla doma s Olomoucí
  • V závěru odcházelo velké množství fanoušků
  • Na děkovačku setrvali věrní

Sparta v sezoně 2022/23 získala po dlouhých letech mistrovský titul a fanoušci se mohli radovat, že se konečně vrací staré dobré časy. Sezonu na to titul obhájila a navíc vyhrála i národní pohár.

Trenéra Briana Priskeho nahradil Lars Friis a ten pokračoval v nastoleném trendu úspěchů. Sparta se skrze tři soupeře probojovala do nové ligové fáze Ligy mistrů a může se těšit na zajímavé zápasy.

První z nich má za sebou, doma porazila Salzburg 3:0 a zvýšila své šance na postup. O to větším překvapením bylo, když v páteční předehrávce nezvládla domácí duel s olomouckou Sigmou.

Sparta padla 2:3 a absolutně nezvládla druhý poločas, ve kterém třikrát inkasovala. Poslední trefa soupeře přišla v 86. minutě a byla jakousi poslední tečkou pro mnohé příznivce na stadionu.

Fanoušci začali hromadně odcházet a Letná prořídla. Mluvit se dá o přibližně o tisícovce těch, kteří se rozhodli, že nepotřebují vidět závěr a zamířili zpátky do svých domovů.

Sparta přitom ještě měla mnoho času díky sedmi nastaveným minutám. Ermal Krasniqi dokonce snížil, ale na bod to už nestačilo. Po závěrečném hvizdu začali odcházet i ostatní a na děkovačku zůstali jen věrní.

V tomto případě se jednalo o necelou polovinu kapacity stadionu. Úspěch zkrátka dělá své. Na stadiony přitáhne mnohé, kteří si Spartu zamilovali díky výsledkům a výkonům v posledních letech.

A právě tito příznivci nejsou na porážky moc zvyklí. Od okolí a kotle si tak vyslechli své, s klubem je zkrátka potřeba zůstat i v ty horší momenty. A hráči podporu svých fanoušků potřebovali více, než kdy jindy.

Samotný úspěch se ale poměrně brzy omrzí a i určitý neúspěch je potřeba k tomu, aby byly znát emoce v hledišti od prvnotního hvizdu. A pokud bude tato porážka vést k výhře v derby v Edenu, může Spartě jen pomoci.

Zdroj: AC Sparta Praha