Bundesliga
Hranáč zažívá rychlý pád! Po špatném výkonu v lize zůstal proti Midtjyllandu pouze na tribuně
Robin Hranáč přicházel do Hoffenheimu s cílem zabydlet se v základní sestavě a prokázat, že si svou šanci v Bundeslize zaslouží. Po špatném výkonu proti Unionu Berlín se ale dočkal velké kritiky trenéra a zápas Evropské ligy s Midtjyllandem sledoval pouze z tribuny.

Robin Hranáč přicházel do Hoffenheimu s cílem zabydlet se v základní sestavě a prokázat, že si svou šanci v Bundeslize zaslouží. Po špatném výkonu proti Unionu Berlín se ale dočkal velké kritiky trenéra a zápas Evropské ligy s Midtjyllandem sledoval pouze z tribuny.
- Hranáč nemůže být s novým angažmá spokojený
- Český stoper nemá důvěru trenéra
- Zápas Evropské ligy sledoval z tribuny
Bundesligový Hoffenheim sháněl posilu na stopera a v pozdější fázi se řešily poslední dvě jména – Martin Vitík a Robin Hranáč. Zatímco cenovka u Vitíka byla pořádně vysoká a Sparta prodej odmítala, u Hranáče to vypadalo nadějněji.
Nakonec se tak německá fotbalová vesnice dočkala posily z Viktorie Plzeň. Reprezentační stoper si odbyl premiéru s Frankfurtem, během poločasu se ale příliš neukázal a byl u porážky.
Po reprezentační pauze seděl proti Leverkusenu pouze na lavičce a šanci v základu dostal s Unionem Berlín. Hranáčovi ale první půle hrubě nevyšla a nakonec jej trenér Pellegrino Matarazzo v poločase vystřídal.
Od trenéra se dočkal pořádné kritiky a bylo jasno o tom, že se na hřiště v základní sestavě jen tak nepodívá. Fanoušci očekávali středeční sestavu proti Midtjyllandu, některé ale přesto překvapilio, že Hranáč zcela chyběl v nominaci.
Trenér mu dal jasně najevo, že s jeho posledním výkonem nebyl spokojený a musí zabrat, pokud si chce pod jeho osobou ještě někdy zahrát. Jedná se tak o pořádně náročný začátek nového angažmá hráče, který ještě před necelým rokem a půl zachraňoval ligu pro Pardubice.
Jak si vedli další hráči v utkání?
Zápas Midtjyllandu s Hoffenheimem byl pro českého fanouška zajímavý proto, že v obou týmech působí celkem šest českých fotbalistů. Smůla ale byla v tom, že v základní sestavě byl pouze jeden, a to Adam Hložek.
Nadějný útočník se do statistik nezapsal a patřil k těm hůře hodnoceným v týmu. Z lavičky poté za domácí naskočil Jan Kuchta a za hosty Pavel Kadeřábek, který si připsal asistenci na jediný gól Hoffenheimu. Zápas skončil 1:1.
Další Čechy jsme v zápase bohužel neviděli. Domácí Adam Gabriel byl pouze na tribuně, stejně jako již zmíněný Hranáč. Kvůli zranění byl vyloučený i start beka Davida Juráska.
Zdroj: Evropská liga

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil