Bojové sporty
Nejlepší karta roku? Oktagon v Brně nabídne domácí borce, velký návrat a pokračování milionové pyramidy
Již brzy se organizace Oktagon MMA po dvou letech vrátí do brněnského ronda. Oktagon 60 se uskuteční 21. září a podle všeho nás čeká jedna z nejlepších karet tohoto roku.

Již brzy se organizace Oktagon MMA po dvou letech vrátí do brněnského ronda. Oktagon 60 se uskuteční 21. září a podle všeho nás čeká jedna z nejlepších karet tohoto roku.
- Oktagon se do Brna vrací po dvou letech
- Do akce půjdou brněnské hvězdy
- K vidění bude pokračování Tipsport Gamechangeru
Když se naposledy konal Oktagon v Brně, tak byl hlavním tahákem titulový souboj “Inspektora” Patrika Kincla proti Lohorému. Nyní nemáme zatím potvrzenou žádnou titulovou bitvu, ale o kvalitní zápasy a velká jména rozhodně nebude nouze.
Bojovat za čest Brna budou zejména Andrej Kalašnik a dva velcí kamarádi Vlado Lengál a Radek Roušal. První jmenovaný bude čelit velmi nebezpečnému Řekovi Palaiologosovi.
Toho si můžete pamatovat ze souboje proti Jungwirthovi, kde utišil německé publikum a Němce utáhl na páku na ruku. Lengál se postaví sebevědomému Fryovi z Anglie, který má zatím v organizaci skoré 1-1.
V Brně budeme svědky i jednoho velkého návratu. Do organizace se totiž po pěti letech vrací Mach Muradov. V zápase se utká s veteránem UFC a KSW Scottem Askhamem.
Jako třešnička na dortu bude v Brně pyramida Tipsport Gamechanger. V semifinálových utkáních se utká šampion pérové váhy Keita proti v Oktagonu stále neporaženému Legierskimu.
V druhém semifinále se utká současný šampion lehké váhy Rony Paradieser a nebezpečný Španěl Duque. Rezervní zápas milionové pyramidy v Brně obstará nebezpečná dvojice Korkmaz a Sardari.
Podle všeho nás čeká jedna z nejlepších startovek v historii, tak doufejme, že se nikdo ze zápasníků nezraní a turnaj v Brně nám nabídne nezapomenutelný zážitek.
Zdroj: Instagram, Oktagon MMA

-
Bojové sportypřed 1 dnem
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 5 dny
Kritika nadstavby? Oproti té belgické je česká ještě zlatá. Po konci sezony se ale ruší
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 1 dnem
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil