Nizozemsko vs Anglie kurzy a preview: Euro 2024

Středeční fotbalový program nabídne utkání Nizozemsko vs Anglie v rámci vyřazovací fáze mistrovství Evropy. Domácí jako jediný ze semifinalistů postoupili už v základní hrací době, favoritem jsou ale hosté v kurzu 2.64 u Tipsportu. Co od utkání očekávat?

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Nizozemsko jako jediný ze semifinalistů nehrálo ani jedno prodloužení
  • Anglie vstřelila na turnaji pouze pět gólů
  • Třetí výhra Nizozemska v řadě je v nabídce za 3.14 u Tipsportu

Nizozemsko se na turnaji pomaleji rozjíždělo, dva zápasy play-off ale zvládlo slušně, hlavně ten osmifinálový s Rumunskem (3:0). Jako jediný semifinalista nešel ani do jednoho prodloužení a třetí čistá výhra v řadě je v nabídce za 3.14 u Tipsportu.

Naopak Anglie táhla oba zápasy vyřazovací fáze přes prodloužení, oba přes stav 1:1 po základní hrací době a v obou vyrovnala až po 75. minutě hry. I na hřišti to působilo, že fotbalisté Albionu začali hrát až ve chvíli, kdy opravdu museli, to znamená po inkasování. Další remíza u Tipsportu za 2.86.

Anglie je ale pod Garethem Southgatem na velkých turnajích úspěšná, pokaždé pod jeho vedením došla minimálně do čtvrtfinále. Tentokrát má už jistou medaili, to jí ale nestačí. Proti Nizozemsku je favorit v poměru 2.64 u Tipsportu.

Nizozemsko
Anglie Náš tip

Nizozemsko vs Anglie

Celkově i herní styl Albionu vybízí k dalšímu tipu na remízu. Skoro to až vypadá, jakoby se Anglie snažila vždy až po inkasování. Až pak naplno ukáže svou kvalitu, kterou rozhodně jmenovitě má. Otevřenou hru od Southgatea nelze čekat, pokud jsme ji dosud neměli možnost vidět. Remíza a minimálně třicet minut navíc je v kurzu za 2.86 u Tipsportu.
Maximálně dva góly v základní hrací době

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď

Rozjedou Nizozemci i Angličany?

Není žádná odvaha v zápase Anglie vsadit na menší počet gólů. Více než dva nepadly v základní hrací době žádného anglického utkání Eura, drtivá většina zásahů navíc padla až po výměně stran. Znovu méně než tři góly v nabídce v poměru 1.56 u Tipsportu.

Riskantnější tipéři mohou jít do přesně jednoho až dvou gólů, protože Nizozemci nezalezou a dost možná půjdou za prvním gólem. Tři a více branek v utkáních tulipánů byly k vidění ve čtyřech z pěti zápasů Nizozemska, nevyšlo to pouze při bezbrankové remíze s Francií. Tentokrát jeden až dva góly proti defenzivní Anglii za 1.96 u Tipsportu.

Kde sledovat zápas Nizozemsko vs Anglie?

Zápas Nizozemsko vs Anglie stejně jako všechna utkání Eura odvysílá Česká televize. Zápas se odehraje v Signal Iduna Parku, začíná ve 21:00, zatímco první semifinále mezi Francií a Španělskem se odehraje už o den dříve.