Skotsko vs Švýcarsko kurzy a preview: Euro 2024

Středeční fotbalový program nabídne utkání Skotsko vs Švýcarsko v rámci skupinové fáze mistrovství Evropy. Zatímco domácí po prohře na úvod turnaje musejí bodovat, Švýcarsku může stačit i remíza. Co od utkání očekávat?

• Skoti na úvod šampionátu vyhořeli proti Německu a dostali pět gólů
  • Švýcaři odehráli krom dvaceti minut ve druhé půli parádní utkání s Maďarskem (3:1)
  • Druhý triumf Švýcarů ve skupině je v nabídce za kurz 1.92

Skotsko vs Švýcarsko kurzy

Skoti na turnaj nevzali dlouholetého útočníka reprezentace Lyndona Dykese, druhá volba Che Adams nemá formu. Cesta Skotů za alespoň bodem vede přes pevnou obranu, která je držela v kvalifikaci. Tam mimo jiného porazili Španěly, budoucího vítěze Ligy národů. Tentokrát je dělba bodů v nabídce za 3.6.

Pokud ale Švýcarům nesedne skotská tvrdost, nemusejí se dostat ke svým kombinacím a ostrované mohou udeřit ze standardních situací. Výhra by výrazně posílila jejich naděje na postup, na tiket si ji lze hodit v poměru 4.35. Poslední srazy ale týmu nevyšly zrovna na jedničku.

Švýcaři jsou naopak zkušení a sehraní, v úvodním utkání Maďary několikrát úplně rozebrali. Výhra o dva zásahy odpovídala, a to na hrotu hrál skorodebutant. Breel Embolo ale na konci skóroval a zdá se být již fit.

Sázka na maximálně jeden zásah Skotů by dával smysl i z toho pohledu, že proti Německu ani jednou netrefili bránu. Více než jednou udeřili pouze ve dvou z minulých pěti zápasů, přičemž dva zásahy proti Gibraltaru jsou spíše zklamáním. Maximálně jeden gól za kurz 1.28.

Skotsko
Švýcarsko Náš tip

Skotsko vs Švýcarsko

Švýcarsko mělo v prvním zápase skvělý nástup, ve kterém Maďary zatlačilo, naopak Skoti si proti Němcům neškrtli. Tentokrát je ale situace obrácená a je to právě skotský celek, kdo musí hrát. A to jim nevyhovuje, protože nemají dostatek kreativity v kádru. Proto doporučuji tip na první gól mezi 16. a 30. minutou v kurzu 4.11 u Tipsportu. Skoti postupně půjdou dopředu a Švýcaři jsou schopni je vykombinovat, jako to udělali v prvním utkání s Maďary. Ti se do utkání dostali až po poločase.
První gól padne mezi 16. a 30. minutou

Kde sledovat zápas Skotsko vs Švýcarsko?

Zápas Skotsko vs Švýcarsko odvysílá stejně jako všechna utkání Eura Česká televize. Souboj začíná ve 21:00 po zápase Maďarska s Německem v rámci stejné skupiny. Bitva proběhne na stadionu RheinEnergieStadion.