Hokej
Kdo je dle kurzů favoritem hokejového MS? Šance Švédska a Švýcarska jsou vyrovnané, Češi až za elitní pěticí
Hokejovém mistrovství světa se pomalu blíží ke svému konci. Češi postoupili až ze čtvrté příčky a ve čtvrtfinále je tak čeká výběr USA. Kdo je ale vlastně favoritem celého turnaje? Sázkové kanceláře favorizují Švédsko se Švýcarskem.


Hokejovém mistrovství světa se pomalu blíží ke svému konci. Češi postoupili až ze čtvrté příčky a ve čtvrtfinále je tak čeká výběr USA. Kdo je ale vlastně dle kurzů favoritem celého turnaje? Sázkové kanceláře favorizují Švédsko se Švýcarskem.
Skupinové fáze mistrovství světa jsou za námi. Hlavní část skupiny A vyhrál výběr USA, skupinu B zase ovládlo Švýcarsko, které v závěrečném utkání v prodloužení padlo s Lotyšskem a Češi kvůli tomu skončili až čtvrtí.
Výběru trenéra Kariho Jalonena se tentokrát i vinou zranění zrovna nedařilo a již dnes se utká s Američany, kteří dosud jako jediní neokusili hořkost porážky.
My se ale dnes přesuneme o pár dnů později. Všechny hokejové fanoušky totiž zajímá primárně vítěz, pojďme se tedy podívat na to, kdo se aktuálně řadí mezi favority.
Poměrně překvapivě jsou dle kurzů favoritem na vítěze dva týmy, a to Švédsko se Švýcarskem. Švédové měli před turnajem kurz 5.00, aktuálně je to již 4.40.
Švýcaři mají stejný kurz, před samotným mistrovstvím se na ně nicméně dalo vsadit pod lákavým kurzem 12.00. Třetí do party je Finsko s kurzem 5.20.
Následuje Kanada (5.80), USA (6.20) a pak také Česko (12.00). Pokud vás lákají vysoké kurzy, můžete dát i na Německo (45.00) či Lotyšsko (57.00).
A jak to vidí sázkaři na Tipsportu? Aktuálně je vsazeno 931 tisíc na Švýcarsko, což je 27 % sázek. Následuje 654 tisíc (19 %) na Kanadu a 552 tisíc (16 %) na Finsko.
Českému výběru věří 16 % lidí, vsazeno je na ně již 543 tisíc. Dá se ovšem očekávat, že se kurzy výrazně promění již dnes večer a stejně tak i výše sázek.

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 2 dny
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 3 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil