Fotbal
Vrátí se Pekhart do Legie Varšava? Reprezentační útočník už jedná s klubem o svém návratu
Angažmá reprezentačního útočníka Tomáše Pekharta trvalo v Turecku necelé čtyři měsíce. Na začátku minulého měsíce se dohodl na ukončení smlouvy v Gaziantepu. Třiatřicetiletý útočník nyní řeší svou budoucnost a pravděpodobně se vrátí do známého prostředí.


Angažmá reprezentačního útočníka Tomáše Pekharta trvalo v Turecku necelé čtyři měsíce. Na začátku minulého měsíce se dohodl na ukončení smlouvy v Gaziantepu. Třiatřicetiletý útočník nyní řeší svou budoucnost a pravděpodobně se vrátí do známého prostředí. Rodák ze Sušice jedná o svém návratu do polské Legie Varšava.
V létě se upsal Pekhart tureckému Gaziantepu, kam zamířil po vypršení smlouvy v polské Legii Varšava. V podzimní části nastoupil ke třinácti soutěžním zápasům, ve kterých vstřelil dvě branky.
Další branky v tureckém klubu už ovšem nepřidá. Po konci podzimní části se dohodl s vedení klubu na ukončení spolupráce. Bývalý útočník Slavie se necítil v Turecku dobře a byl rád, že se dohodl na ukončení smlouvy.
Vytáhlý útočník nyní řeší svou budoucnost. A pro někoho překvapivě jedná o svém návratu do Legie, kde prožil velmi povedené období. V minulosti pomohl polskému velkoklubu ke dvěma mistrovským titulům a stal se i nejlepším střelcem polské Ekstraklasy.
Podle polského novináře Sebastiana Staszewski jedná sportovní ředitel Jacekem Zielińskim s Pekhartem o návratu do klubu. Klub z Varšavy se nachází na druhém místě s devíti bodovou ztrátou na vedoucí Raków.
Trenér Runjaić dal za úkol vedení klubu, aby přivedli gólového útočníka, který by pomohl v jarní části potrápit vedoucí celek polské ligy.
A příchod Pekharta by mohl být správnou volbou podle Zielińskiho. Reprezentační útočník by přišel do známého prostředí a nepotřeboval by čas pro aklimatizaci.
Bývalý útočník Spurs odehrál během prvního angažmá ve Varšavě devadesát zápasů, ve kterých nasázel 39 branek. V Polsku věří tomu, že bude i druhé působení vytáhlého útočníka úspěšné.
Zdroj: Gol24

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil