Fotbalová reprezentace

Preview: Anglie v čele s Kaneem si schutí zastřílí proti Panamě

Angli – Panama. Další zápas, který má jasného favorita. Panama v úvodním zápase prohrála 3:0 proti Belgii a v zápase proti Anglii by to mělo být podobné. Gólově by se měl znovu prosadit Kane, který dvěma góly rozhodl zápas proti Tunisku.

Angličané by měli jasně dominovat. Jsou jasným favoritem a zápas by se jim měl povést. V případě výhry si zajistí postup ze skupiny. V úvodním zápase vyhráli 2:1 proti Tunisku, ale vítězný gól vstřelil Harry Kane až v nastavení druhého poločasu. Proti Panamě by Anglie měla vstřelit rychlý úvodní gól a potom už jenom kontrolovat průběh zápasu. Tým Albionu by mohl skupinu G i vyhrát, v posledním zápase ve skupině se utkají se silnou Belgií.

Panama nemá co ztratit, dá se předpokládat, že v zápase budou hlavně bránit a čekat na rychlé protiútoky. Proti Belgii prohrála 3:0 a v druhém poločase měla Belgie hru pod kontrolou. Panama asi skončí třetí, nebo čtvrtá, měl by rozhodnout vzájemný zápas mezi Panamou a Tuniskem.

Zápas mezi Anglií a Panamou se odehraje 24. 6. a bude začínat ve 14:00.

Tip Ruik Football: Vítězství Anglie – kurz: 1. 25