Nejlepší hráč historie Ligy mistrů Cristiano Ronaldo překonává své rekordy. Podívejte se na rozbor jeho gólů

O tom, kdo je nejlepší hráč fotbalové historie, se povedou dlouhé debaty, ovšem o tom, kdo je nejlepší hráč Ligy mistrů není pochyb. Ne nadarmo se této soutěži občas přezdívá Cristiano Ronaldo League, protože portugalský fenomén v ní naprosto dominuje.

5 titulů Ligy mistrů, 140 gólů, z toho 4 ve finále a 13 v semifinále. Nespočet klíčových a rozhodujících momentů, jako hattricky proti Atléticu Madrid, Bayernu Mnichov či Wolfsburgu, kdy sám otočil zápas.

V této sezóně navíc dokazuje svojí neuvěřitelnou důležitost pro tým. I když se totiž jeho celku nedaří, Ronaldo zavelí a v posledních minutách rozhodne. Za Manchester United vstřelil už 6 gólů v 5 utkáních, trefil se v každém zápase, jedna statistika je ale ještě obdivuhodnější.

Hned čtyřikrát rozhodl zápas nebo vyrovnal v posledních 12 minutách, když ho Rudí ďáblové nejvíce potřebovali. Proti Villarealu skóroval na 2:1 v 95. minutě, proti Atalantě se trefil na 3:2 v 81. minutě. V odvetě v Itálii vyrovnával v 91. minutě na 2:2 a proti Villarrealu dal vítězný gól v 78. minutě.