Fotbal
Oblíbenec Davida Moyese? Souček ani Coufal ne, favoritem je zimní posila
Hostem nového dílu podcastu Petera Crouche pro BBC byl Mark Noble. Ikona West Hamu promluvila o Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi, poté pobavila vtipnou historkou.

Hostem nového dílu podcastu Petera Crouche pro BBC byl Mark Noble. Ikona West Hamu promluvila o Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi, poté pobavila vtipnou historkou.

Petera Crouche a jeho kolegy zajímalo, kdo je největším oblíbencem Davida Moyese, trenéra Kladivářů.
„V tuhle chvíli Jesse Lingard. Bydlí dokonce ve stejném bytovém komplexu,“ odpověděl Noble.
Kouč West Hamu údajně Lingarda nevyužívá jen v zápasech, ale též v osobním životě jakožto souseda pomocníka.
„Jessie je třeba s námi a Moyes říká: Jessi, díky, že jsi mi minule přinesl tu láhev vína. A Jess jen tak nasucho polkne a nezmůže se ani na odpověď.“ Tato historka moderátory v čele s Crouchem samozřejmě pobavila.
Kapitán West Hamu v podcastu řešil mimo jiné i české fotbalisty Tomáše Součka a Vladimíra Coufala. Chválil je pro jejich vytrvalost, pracovitost a rychlé adaptování na anglický fotbal.
Uvidíme, zda dobré vztahy mezi Lingardem a Moyesem nakonec zařídí Hammers Ligu mistrů, nebo alespoň Evropskou ligu. Právě anglický reprezentant je totiž od příchodu hlavní hvězdou týmu.
Zdroj: BBC

-
Bojové sportypřed 2 dny
Úpadek pokračuje. Mikulášek prohrál s influencerem v boxu, použil i ilegální techniku
-
Chance Ligapřed 2 dny
Poprvé v životě jsem odešel ze stadionu. Líšeňští fanoušci těžce rozdýchávají prohru se Zbrojovkou
-
Hokejpřed 1 dnem
Že hrajeme proti Ovečkinovi? No a co. Absolutně mě to nezajímá, způsobila finská hvězda poprask v NHL
-
Bojové sportypřed 2 dny
Hořký konec. Fajk porazil Cvernu po diskvalifikaci, svůj slib nesplnil